Shop Shop
Webshop
Icon
Hmaburger
Picture

Om oss

Vår historie

​Vår historie starter i 1991, da de tre S-ene Sedlak, Sæther og Sørum gikk sammen og dannet Triple-S. Agenturet for amerikanske Rockwell Automation, med varemerkene Allen-Bradley® og Rockwell Software®, var allerede fra starten kjernen i vår virksomhet.  Med ungdommelig pågangsmot opplevde vi god vekst og fikk etter hvert flere agenturer under våre vinger.

I 2006 kjøpte Goodtech ASA alle aksjer i Triple-S og vi ble et selskap i Goodtech konsernet. I 2009 ble Triple-S fusjonert med to andre Goodtech-selskap og Goodtech Products så dagens lys. Vi hadde på den tiden mange forretningsområder, flere av disse ble i de kommende årene solgt ut og videreført i andre virksomheter.

I februar 2016 kjøpte Addtech AB alle aksjer i Goodtech Products og markerte med det en ny milepæl i vår historie. I juni 2016 tok vi med stolthet tilbake vårt gamle navn Triple-S. Med fornyet visjon og profil er vi igjen tilbake i ungdommen – klare for å utfordre og skape verdier sammen med våre kunder og leverandører.


Triple-S er i dag et selskap som fokuserer sin virksomhet rundt automasjon og industriell kommunikasjon.

Vår eier

Addtech er et teknikkhandelskonsern og er notert på den svenske NASDAQ børsen. Konsernet har drøyt 2000 medarbeidere i ca. 120 datterselskaper og en omsetning på ca. 6 milliarder SEK. Addtech’s visjon er å være ledende innenfor verdiskapende teknikkhandel i Nord-Europa. Se mer informasjon på Addtech sine hjemmesider.

 

Vår visjon

Fremtidens teknologiske samfunn leveres av Triple-S.
 

Vår forretningsidé

Med unik kompetanse og teknologi skal vi levere lønnsomhet til norsk industri og offentlig sektor for kontinuerlig utvikling av samfunnet.

Våre verdier

Solid 
Vi er et solid selskap som vil være tilstede og ta vare på våre kunder, våre medarbeidere og våre leverandører.

Samspillende
Vi inkluderer våre kunder og medarbeidere og inngår partnerskap for utviklingen av kundene og Triple-S.

Skapende
Vi arbeider hele tiden med innovasjon og utvikling for å være i forkant med nye muligheter for å skape merverdi for våre kunder og Triple-S.
 

Våre medarbeidere

Person

Eiliv Elvebakk

Administrerende direktør
Mail eiliv.elvebakk@triple-s.no
Phone +47 982 81 547
Person

Knut-Erik Tovslid

Strategisk direktør
Mail knut.erik.tovslid@triple-s.no
Phone +47 982 81 533
Person

Anne Asbjørnsen

Administrasjon
Mail anne.asbjornsen@triple-s.no
Phone +47 984 02 899
Person

Sonia Pamela M. Saavedra

Markedskoordinator
Mail sonia.saavedra@triple-s.no
Phone +47 920 80 645
Person

Heidi Løland

Lønn & regnskap
Mail heidi.loland@triple-s.no
Phone +47 954 65 463
Person

Caroline Sidney

Kundebehandler
Mail caroline.sidney@triple-s.no
Phone +47 957 70 058
Person

Charlotte Loob

Kundebehandler
Mail charlotte.loob@triple-s.no
Phone +47 958 22 252
Person

Inger Holt Bergum

Kundebehandler
Mail inger.holt.bergum@triple-s.no
Phone +47 970 16 630
Person

Flemming Graversen

Forretningsutvikler - olje & gass og marine
Mail flemming.graversen@triple-s.no
Phone +47 926 10 832
Person

Alexander Krokvik Rostom

Forretningsutvikler - vann & avløp og samferdsel
Mail alexander.krokvik.rostom@triple-s.no
Phone +47 982 81 538
Person

Stig Mortvedt

Forretningsutvikler - industri
Mail stig.mortvedt@triple-s.no
Phone +47 971 66 899
Person

Espen Halvorsen

Løsningsarkitekt
Mail espen.halvorsen@triple-s.no
Phone +47 477 60 188
Person

Torbjørn Sørensen

Senior løsningsarkitekt
Mail torbjorn.sorensen@triple-s.no
Phone +47 419 04 803
Person

Knut Holager

Produktsjef - industrielle komponenter
Mail knut.holager@triple-s.no
Phone +47 982 81 541
Person

Leif Arne Dalsplass

Innesalg
Mail leif.arne.dalsplass@triple-s.no
Phone +47 482 01 842
Person

Amer Mesihovic

Teknisk sjef
Mail amer.mesihovic@triple-s.no
Phone +47 911 45 390
Person

Arild Fjær

Senior automasjonsingeniør
Mail arild.fjaer@triple-s.no
Phone +47 982 81 542
Person

Aziz Ahmed

Automasjonsingeniør
Mail support@triple-s.no
Phone +47 22 79 05 40
Person

Kim Alexandersson

Automasjonsingeniør
Mail support@triple-s.no
Phone +47 22 79 05 40
Person

Morten Olaussen

Senior automasjonsingeniør
Mail morten.olaussen@triple-s.no
Phone +47 982 81 545
Person

Semjon Terehhov

Senior softwareingeniør
Mail semjon.terehhov@triple-s.no
Phone +47 911 17 280
Person

Torbjørn Johansen

Senior automasjonsingeniør
Mail torbjorn.johansen@triple-s.no
Phone +47 906 28 955
Person

Trygve Kristoffersen

Produktsjef - industriell kommunikasjon
Mail trygve.kristoffersen@triple-s.no
Phone +47 950 63 786
Person

Tom-Roger Stensberg

Senior salgsingeniør - olje & gass og marine
Mail tom-roger.stensberg@triple-s.no
Phone +47 958 17 391
W:
H: